• با ما همراه باشید

  با ما همراه باشید

 • نمایشگاه ها و رویدادها

  نمایشگاه ها و رویدادها

  مروری بر برگزاری نمایشگاه های بین المللی- بازرگانی خارج از کشور(پاویون ایران و...)

  بیشتر
 • هياتهاي تجاري و سرمايه گذاري

  هياتهاي تجاري و سرمايه گذاري

  مروري براعزام هياتهاي تجاري – سرمايه گذاري و بازديد از نمايشگاههاي معتبر جهان و...

  بیشتر
 • خدمات طراحي و غرفه سازي

  خدمات طراحي و غرفه سازي

  معرفي شرکتهاي غرفه سازي خلاق و....

  بیشتر
 • خدمات امور گمرکي و ارسال کالا

  خدمات امور گمرکي و ارسال کالا

  همکاری برای انجام تشريفات گمرکی ، حمل و نقل ، ترخيص کالاهای نمايشگاهی و...

  بیشتر
 • خدمات امور مسافرتي

  خدمات امور مسافرتي

  همکاری برای انجام خدمات مسافرتی ( اخذ رواديد ، بليط هواپيما ، اقامت و... )

  بیشتر
 • هميشه همراه شماييم

  هميشه همراه شماييم

  همگام با شما تا حضور در نمايشگاه هاي معتبر جهان

  بیشتر

بيست و سومين نمايشگاه بین المللي شرق چين

     نمايشگاه بين المللي شرق چين يکي از بزرگترين نمايشگاهها از نظر تنوع غرفه و حجم بالاي سرمايه گذاري و معاملات در منطقه اسياي شرقي است که از سال 1991 شروع به فعاليت نموده .اين نمايشگاه بمدت 5 روز هر سال توسط وزارت بازرگاني جمهوري خلق چينو پشتيباني استانهاي ژچيانگ ،شانگهاي ،شانونگ ،نانجينگ ،نانگدو،فوجيان ،جيانگسو ,جيانگشي در مرکز نمايشگاه شانگهاي و در زمينه های انواع منسوجات وپوشاک،لباس هاي ورزشي ، انواع مصنوعات چرم،خز و پر ، لوازم خانگي،لوازم الکترونيکي ، انواع کالاهاي مصرفي ، مبلمان،فرش،صنايع دستي،دکوراسيون در 10 سالن جداگانه و در فضايی به متراژ 280000 هزار متر مربع در مرکز جديد نمايشگاه شانگهای از تاريخ 11-15 اسفندماه1391 برگزار گرديد. g9شركت مرآت تجارت سپاهان به عنوان مجری برگزاركننده نمايشگاه بين المللی شرق چين در ايران و نيز نماينده انحصاري آن مرکز نمايشگاهی و بامجوز شماره 1311/320/91 مورخ 12/7/1391 سازمان محترم توسعه تجارت ايران توانست باايجاد فضايي مناسب بمنظور حضوري قابل قبول و به دور از دغدغه ها، مشكلات و مسايل اجرايي نمايشگاه، براي مشاركت‌كنندگان به نحو مطلوب برنامه‌ريزي و اقدام نمايد، که اهم دستاوردهای مهم آن عبارت بودند از:
* اولين حضور جمهوری اسلامی ايران در بيست و سومين دوره نمايشگاه بين المللی شرق چين در شهر شانگهای در فضای به وسعت 180 مترمربع و در غالب 20 غرفه و 11 شرکت توليدی ، خدماتی و بازرگانی از جمله :g10شرکت خانه فرش عظيم
شرکت فرش مرتضوی
شرکت فرش عزيز خانی
شرکت دارودرمان سالفچگان
شرکت بازرگانی نقره يزدان شناس
شرکت بازرگانی ماهور طب گستر
شرکت بازرگانی گوهر شناس شاهنده مکابری
شرکت گوهر زعفران
اتحاديه سراسری صنايع دستی کشور
اتاق بازرگانی ، صنايع ، معادن و کشاورزی ايران
اتاق بازرگانی صنايع ، معادن و کشاورزی تهران
* جلب توجه بازديد کنندگان و خريداران ازکالاهای ايرانی از جمله ارائه فرشهای نفيس ايرانی ،توسط خانه فرش عظيم زاده و شرکت فرش مرتضوی ، ارائه انواع صنايع دستی از سوی اتحاديه صنايع دستی کشور و شرکت نقره يزدانشناس ( درزمينه زيورآلات نفره ) که بسيار جلب توجه می نمود . ، ارائه انواع مواد غذايی ( زعفران از سوی شرکت گوهرزعفران و خشکبار از طرف شرکت ماهور گستر.

* حضور اتاق بازرگانی ، صنايع ، معادن و کشاورزی ايران در نمايشگاه جهت ارائه اطلاعات شرکت های مختلف در ايران ، موضوعات سرمايه گذاری ، صادرات وواردات کالا ، خدمات مشاوره ای ، بررسی موانع صادرات و واردات کالا که از سوی شرکت های چينی و ديگر کشورها مطرح وارائه پاسخ لازم از سوی اتاق بازرگانی.

روابط عمومی
شرکت مرآت تجارت سپاهان 

خدمات ما

 • برگزاري نمايشگاه فعاليتي كاملا تخصصي است كه دانش ،‌تجربه و تكنولو‍ژي مناسب خود را مي طلبد. خوشحاليم كه بيش از 15 سال فعاليت دراين صنعت اين امكان را براي ما فراهم كرده تا با شناخت خواسته ها و نيازهاي مشتريان ، آگاهي از دانش روز، دسترسي به بهترين نيروي انساني وبهره برداري از مناسب ترين امكانات فني قادر به ارائه خدمات تخصصي به مشتريان خود باشيم.
  اين شركت با تعهد به خدمات رساني بهينه در بازارهاي داخلي و بين الملي، مجموعة نمايشگاهي و همايشي خود را در سطح جهاني عرضه و با بهره گيري از تسهيلات فني پيشرفته و خدمات تخصصي طيفي وسيع از نمايشگاهها را برگزار مي كند. هدف اين شرکت تسهيل توسعه صنعت نمايشگاهی کشورو ترويج تبادل و رقابت نمايشگاهی در محدوده اين صنعت است. اين شرکت با مديريت متخصص و حرفه اي خود برآن است تا تجربه ای به ياد ماندنی برای مشتريان خود خلق کند و کارکنان

  بیشتر
 • 1

یادداشت ها