• با ما همراه باشید

  با ما همراه باشید

 • نمایشگاه ها و رویدادها

  نمایشگاه ها و رویدادها

  مروری بر برگزاری نمایشگاه های بین المللی- بازرگانی خارج از کشور(پاویون ایران و...)

  بیشتر
 • هياتهاي تجاري و سرمايه گذاري

  هياتهاي تجاري و سرمايه گذاري

  مروري براعزام هياتهاي تجاري – سرمايه گذاري و بازديد از نمايشگاههاي معتبر جهان و...

  بیشتر
 • خدمات طراحي و غرفه سازي

  خدمات طراحي و غرفه سازي

  معرفي شرکتهاي غرفه سازي خلاق و....

  بیشتر
 • خدمات امور گمرکي و ارسال کالا

  خدمات امور گمرکي و ارسال کالا

  همکاری برای انجام تشريفات گمرکی ، حمل و نقل ، ترخيص کالاهای نمايشگاهی و...

  بیشتر
 • خدمات امور مسافرتي

  خدمات امور مسافرتي

  همکاری برای انجام خدمات مسافرتی ( اخذ رواديد ، بليط هواپيما ، اقامت و... )

  بیشتر
 • هميشه همراه شماييم

  هميشه همراه شماييم

  همگام با شما تا حضور در نمايشگاه هاي معتبر جهان

  بیشتر

پنجمين نمايشگاه بين­ المللي محصولات و مواد غذايي حـلال شي نينگ /چين

(CIHFP2011 )

وزارت بازرگانی چين به منظور شناخت و معرفی پتانسيل عظيم صنعت غذای حلال و ارتقای آن از سطح يک نمايشگاه سنتی به يک نمايشگاه تجاری حرفه‌ای در عرصه بين‌المللی اقدام به برگزاری نمايشگاه بين المللی حلال از سال 2007 در زمينه های فرآورده‌هاي طبيعي حلال، مواد غذايي خام، مواد شيميايي خوراكي، امولسيونر، تركيبات و افزودنيهای خوراکی، انواع كنسرو ، گوشت قرمز و سفيد، فرآورده‌های گوشتی ( سوسيس ، کالباس )، غذاهاي دريايي، غلات، غذاهاي آماده، مكملهاي غذايي و مولتي ويتامينها، فرآورده‌هاي دارويي و گياهي می نمايد. اين نمايشگاه چهار روزه در شهر شينينگ پايتخت استان چين خای هرسال با همکاری استانهای چين خای، گانسو، شانشی، زينگجيانگ در شمال غربی چين و شورای ترويج تجارت خارجی اين کشور برگزار شده است. چين با دارا بودن حدود 150 ميليون مسلمان، سريع‌ترين نرخ رشد در بخش صنايع غذايی حلال در جهان را دارد.پنجمين نمايشگاه بين‌المللي غذايي حلال "CIHFP 2011 " با حضور استاندار استان QINGHAI و مسئولين Qinghai Sub-Council of CCPIT و همچنين وزير بازرگاني و سفيران كشورهاي مشاركت‌كننده در اول تير ماه 1390 وبا حضور بيش از 3 هزار بازرگان از 29 استان داخلی و منطق خودمختار در چين و 6 کشور خارجی كشور از جمله ايران، ترکيه، عراق، مالزی، تايلند عربستان سعودی افتتاح گرديد.

 

g4 

 

استاندار استان QINGHAI در آيين افتتاحيه نمايشگاه ضمن برشمردن ويژگيهاي صنعت حلال در جهان گفت، صنعت حلال نه تنها در برگيرنده توليدات غذايي و غيرغذايي حلال شامل بخشهاي خدمات همچون مالي، بانكداري، بيمه، آموزش، تحقيق، تاييديه‌ها، مشاوره، پشتيباني بهداشت و نيز گردشگري و سفر مي‌باشد.
در همين راستا ايشان از شركتهاي چيني خواست تا ارتباطات قوي ميان اين كشور با كشورهاي عضو سازمان كنفرانس اسلامي استفاده كنند چرا كه فرصت‌ها در بخش حلال در اين كشورها بسيار وسيع و گسترده هستند.
جمهوری اسلامی ايران توانسته در سال جاری برای چهارمين مرتبه با همکاری سازمان توسعه تجارت ايران و نمايندگی ايران در آن کشور وبا حضور شرکتهای توليدی و خدماتی ايران در زمينه صادرات خرما، انواع خشكبار ، اسانس و سبزيجات خشك، فرآورده‌هاي لبني، انواع زعفران، كشمش، پسته و آلوي خشك، فرآورده‌هاي گوشتي، سنگدان، بال، بازو، ساق و سينه مرغ، ماكاروني، پنير، شير، دوغ و كشك، انواع كيك ، بيسكويت و ويفر، انواع كنسرو و ماشين‌آلات صنايع غذايي حضور موفقی را ارائه نمايد.

روابط عمومی
شرکت مرآت تجارت سپاهان

 

خدمات ما

 • برگزاري نمايشگاه فعاليتي كاملا تخصصي است كه دانش ،‌تجربه و تكنولو‍ژي مناسب خود را مي طلبد. خوشحاليم كه بيش از 15 سال فعاليت دراين صنعت اين امكان را براي ما فراهم كرده تا با شناخت خواسته ها و نيازهاي مشتريان ، آگاهي از دانش روز، دسترسي به بهترين نيروي انساني وبهره برداري از مناسب ترين امكانات فني قادر به ارائه خدمات تخصصي به مشتريان خود باشيم.
  اين شركت با تعهد به خدمات رساني بهينه در بازارهاي داخلي و بين الملي، مجموعة نمايشگاهي و همايشي خود را در سطح جهاني عرضه و با بهره گيري از تسهيلات فني پيشرفته و خدمات تخصصي طيفي وسيع از نمايشگاهها را برگزار مي كند. هدف اين شرکت تسهيل توسعه صنعت نمايشگاهی کشورو ترويج تبادل و رقابت نمايشگاهی در محدوده اين صنعت است. اين شرکت با مديريت متخصص و حرفه اي خود برآن است تا تجربه ای به ياد ماندنی برای مشتريان خود خلق کند و کارکنان

  بیشتر
 • 1

یادداشت ها